in , ,

Наука довела: наш успіх залежить від людини, з якою ми одружуємося

Виявляється, якщо за тобою стоїть надійний тил і незалежно, хто ти — чоловік чи жінка — ти сміливіше берешся за виконання нових та важливих завдань.

Вчені переконують, що наш успіх та погляди на життя сильно визначаються людьми, якими ми себе оточуємо. А особливо особами, з якими ми створюємо сім’ю.

Так, за даними дослідників університету Карнегі Меллон, дружина/чоловік дуже сильно впливають на рішення, які ми приймаємо і допомагають або навпаки шкодять нашому успіху.

Чоловік чи дружина, які відчувають надійну опору на підтримку, здатні на ризик та сміливі рішення в житті. Вчені досліджували такий результат на житті 163-ьох подружніх пар. Подружжям запропонували виконати легке завдання або ж позмагатися за складніше й одержати заохочувальний приз.

Всі розмови чоловіків і жінок записувалися, що й дало можливість підбити підсумки: за підтримки учасники експерименту бралися за складніші завдання, без неї — обирали легше.

Дослід продовжила розмова з парами через деякий час після експерименту: ті пари, які зважилися ризикувати, укріпили свої стосунки, стали більш щасливими й успішнішими, аніж ті, котрі відмовилися від конкуренції.

За словами Брук Фіні, автора проєкту й професора психології, та підтримка, яку люди отримують під час прийняття відповідальних рішень, визначальна для них і людей, які їх підтримують.

Знаменитості — це теж свідчення результатів експерименту

Beyonce i Jay-Z, Марк Цукерберг і Прісцила Чан, Мішель і Барак Обами — вони такі різні між собою, та зізнаються, що успіху досягли лиш завдяки своїй половинці.

Оточуйте себе тими людьми, які вас мотивують, надихають, роблять кращими й успішними. І будьте щасливі.

14 чудесних діток, які за словом у кишеню не полізуть

Ювал Ной Харарі: комп’ютерні ігри стануть сенсом життя непотрібного для економіки соціального класу