in , , ,

10 чоловічих правил Гі Де Мопассана

Автор багатьох відомих оповідань, романів і повістей Гі Де Мопассана любив лаконічність думок. Він був трохи песимістом, реалістом і оптимістом.

Ці кілька невеликих фактів становлять загальний сенс життя.
Отже слова знаменитого французького письменника Гі Де Мопассана для чоловіків.

1. Будь сильним

Світ належить сильним. Треба бути сильним. Треба бути вище цього. Сильні люди, так чи інакше, завжди домагаються свого.

2. Поважай себе

Хто не поважає себе, той нещасний, проте той, хто надто задоволений собою, дурний.

3. Борись за кохання

Щоб кохання було справжнім, воно, по-моєму, повинно перевернути серце, болісно скрутити нерви, спустошити мозок, вона повинна бути — як би висловитися? — сповнене небезпек, навіть жахливе, майже злочинне, майже блюзнірне; воно повинне бути чимось на зразок зради; я хочу сказати, що воно повинно топтати священні перешкоди, закони, братські зв’язки; коли кохання спокійне, позбавлене небезпек, законне, хіба це справжнє кохання?

4. Будь розумніший

Зійти за людину обізнану зовсім неважко. Вся справа в тому, щоб тебе не звинуватили в явному невігластві. Треба лавірувати, уникати складних ситуацій, обходити перешкоди і за допомогою енциклопедичного словника садити в калоші інших. Всі люди — круглі невігласи і тупі як колоди.

5. Будь реалістом

Кохання — це єдина радість у житті, але ми самі часто псуємо його, пред’являючи занадто великі вимоги.

6. Цінуй час

Життя – це гора. Поки видряпуєшся, дивишся вгору, і ти щасливий, але тільки встиг дістатися вершини, як вже починається спуск, а попереду — смерть. Підіймаєшся повільно, спускаєшся швидко

7. Звертай увагу на дрібниці

Успіх завжди залежить від непомітних, як ніби нікчемних причин. Тільки треба знайти їх.

8. Підтримуй порядок в житті

Скільки разів я помічав вплив житла на характер і настрій! Бувають кімнати, в яких завжди відчуваєш себе дурнем; в інших, навпаки, завжди буваєш в ударі. Одні наганяють тугу, хоча б вони були світлі, білі з позолотою; інші чомусь веселять, незважаючи на спокійні тони оббивки. У нашого ока, як і у серця є свої пристрасті і глибокі антипатії, в які ми часто не буваємо посвячені, але все ж вони впливають на наш настрій таємно, крадькома. Загальний стиль облаштування, гармонія меблів і стін безпосередньо впливають на нашу духовну природу, як лісове, гірське чи морське повітря діє на фізичну природу.

9. Вдосконалюйся в коханні

Жінки, яких пестять мало, невміло або рідко, живуть, змучені тисячами жалюгідних турбот, марнославством, жадобою грошей, всякими випадковостями, завдають стільки прикростей. Жінки, приголублені досхочу, ні в чому не мають потреби, нічого не бажають, ні про що не шкодують… бо хтивість замінює їм все, зцілює від усього, втішає в усьому!

10. Живи

Життя! Не таке вже воно гарна, але й не таке погане, як багатьом здається.

Фото заголовку wiolife.ru
За матеріалами wiolife.ru

 

Сподобалось?

Розумний одяг: що можна купити вже сьогодні

Де потрібні передбачувані люди: Розплата за «слухняність»