9 вражаючих кіноновинок, на які не шкода витратити свій час

Ну що, квартира прибрана, як для Ольги Фреймут, їсти наварено на два дні, вікна помиті, одяг випраний і випрасуваний, — Тутка знає, що на карантині ви часу намарне не тратите. Тож час трошки розслабитися і переглянути ще 9 неймовірних фільмів минулого року. Шукайте щось смачненьке — і приємного перегляду.

1. Джентльмени (The Gentlemen), 2019

Студент-невдаха заснував нелегальний наркобізнес і добряче на ньому нажився. А інший невдаха-журналіст пропонує помічнику нашого героя купити кіносценарій, де розповідається про пістряве населення тогочасної країни: євреїв, китайців та росіян.

2. Дивовижна подорож доктора Дулітла (Doctor Dolittle), 2020

Нова екранізація відомої історії про лікаря-ветеринара, наділеного даром розуміти мову тварин і розмовляти з ними. Він живе самітником, але змушений пливти до таємничого острова лікувати королеву. І Дулітлу знадобиться неабияка відвага і мужність.

3. Паразити (Parasite), 2019

Фільм розповідає про життя бідної південнокорейської родини. Їх син обманом знаходить роботу в багатіїв, і завдяки довірливості господарів, приводить на роботу всіх рідних. Та прагнення легкої наживи й безбідного життя стає неочікуваною трагедією для обох сімей.

4. Таємне життя (A Hidden Life), 2019

Базована на реальних подіях, стрічка розповідає про життя Франца Егерштеттера, австрійця, страченого німцями за відмову служити у Вермахті. Неймовірна життєва лінія, підкріплена любов’ю сім’ї та вірою.

5. Один вдих (One Breath), 2019

Реальні події, показані у картині, розкриють характер і погляд на життя Марини Гордіївої, 40-річної спорстменки-плавчині, котра несподівано відкриває для себе фрідайвінг — небезпечний для життя вид спорту. Жінка далі стає засновницею нової спортивної школи.

6. Маленькі жінки (Little Women), 2019

Екранізація знаменитої однойменної книги Луїзи Мей Елкотт. Історія життя чотирьох таких різних сестер, їх дорослішання, пізнання світу, першого кохання і розчарування не залишить байдужими нікого. А десь за обрієм спалахують канонади Громадянської війни…

7. “1917”, 2019

Гримить Перша Світова війна, Франція. Фільм розкриває долі двох британських солдатів. Їм доручено проникнути на територію ворога і передати наказ про скасування атаки, нищівної для сил Об’єднаного Королівства.

8. “Щиголь” (The Goldfinch), 2019

Іще одна екранізація однойменного роману лауреатки Пулітцерівської премії Донни Тарт. Неймовірна історія хлопчика, який дивом вцілів після вибуху в музеї Нью-Йорку і зберіг шедевр світового мистецтва, розповідь про поневіряння всіма покинутої дитини, світло для якої одне — маленька пташка, зображена на жовтому полотні. Неймовірна історія, геніальні характери, і найперша думка: мистецтво — вічне.

9. Маяк (The Lighthouse), 2019

Містична історія розгортається довкола життя двох службовців далекого маяка десь у 1890-тих. Їх не відпускають події минулого, і на маяку починають коїтися жахливі речі. Насолодіться цим неймовірним дуетом головних акторів — Роберта Патіссона та Віллема Дефо.

Які кіноновинки ви вже переглянули й можете поділитися з нами своїми враженнями?