Увага! Ніколи не дозволяйте людям у верхньому одязі сідати на ваше ліжко

Дівчина просить вас не сідати у верхньому одязі на ліжко — і правильно робить! Немає на що ображатися! Варто до неї прислухатися. Якщо не знаєте, що саме знаходиться на одежі… що ж, вона теж має свої брудні таємниці!

Тутка завжди пильнує за здоров’ям і гарним самопочуттям своїх читачів. Не звертаєте уваги на те, що потрапляє до вашого ліжка? То читайте текст нижче, подякуєте потім!

Мікроби, мов клей, чіпляються до тіла

Філіп Т’єрно, доктор медичних наук, завідувач кафедри мікробіології та імунології університету Нью-Йорку переконаний, що на нашому одязі мікроби можуть жити тижні, а то й місяці. Чоловік додає, що навіть новий одяг може бути заражений спорами мікроорганізмів, тому перед тим, як сідати на постіль, краще зняти сорочку, в якій ви ходили впродовж 12 годин. Те ж саме стосується і гостей.

До ліжка через повсякденний одяг можуть потрапити інфекції та навіть блохи

Паразити та мікроби можуть спричинити подразнення шкіри, прищі та запалення. Чому на спині та шиї часто з’являються почервоніння? Через бруд, жир та відмерлу шкіру, яка затримується на одязі. Наука визначила, що людський організм щодня продукує пів мільйону клітин шкіри та літру поту. А ліжко стане прекрасним засобом транспортування всього цього бруду.

Верхній одяг побував усюди. В прямому сенсі цього слова

На хвилинку зупиніться й пригадайте, до чого торкалася ваша куртка: до сидінь метро, стільців у офісі та барі, стінок у ліфті, лавок у парку… а тепер подумайте, скільки на тих місцях сиділо люду! Запросите їх всіх посидіти на своєму ліжку? Коли почнете звертати увагу на те, до чого притуляється ваш верхній одяг, тоді точно не будете класти його на постіль.

Ваше ліжко — місце зручності та безпеки

Зручність — ось що ви маєте відчути, накриваючись ковдрою та притуляючись до подушки, ліжко має стати місцем відновлення сил та відпочинку. Кафедра безпеки сну Гарварду радить не працювати в ліжку, а з друзями сидіти на кухні чи у вітальні. Якщо мозок асоціюватиме ліжко із відпочинком та комфортом, то і висипатися ви будете краще.

За якими неписаними правилами ви живете? До прикладу, чи домашні улюбленці сплять з вами в ліжку? Розповідайте нам про свої звички для сну.