Які речі в будинку виказують нечупару та ледарку

Добросовісна господиня ніколи не допустить безладу у своєму домі. У такої жінки і діти ситі, і вікна вимиті. А що ж робить ледача жінка? Можливо, це зайнята бізнес-леді, у якої не залишається часу на прибирання. Або ж у неї просто немає бажання присвячувати вільні години свого життя, щоб драїти підлогу.

Тутка зібрав перелік речей в домі, які викажуть ліниву господиню.

Кухонна плита

Кухня — це найзабрудненіше місце у всьому домі. Постійні випаровування їжі, крапельки жиру під час приготування — цього не уникнути навіть охайній господині. Але вона завжди помиє плиту після використання — це навіть не обговорюється. Лінива жінка залишить брудну плиту на потім, можливо, до вихідних. Нехай шар жиру спочатку засохне, щоб потім його не можна було віддерти навіть найагресивнішою побутовою хімією.

Сантехніка

На кранах в умивальнику та ванній майже завжди залишаються крапельки води. Вони засихають та видніються на сантехніці. Якщо їх довго не мити, з’являється білий наліт. Це і викаже, що в помешканні живе нечупара. Те ж саме можна сказати і про унітаз, умивальник, душову кабіну. Ці предмети мають бути в ідеальній чистоті. До речі, господині Туреччини миють сантехніку щодня.

Штори

Лінива господиня згадує про прання штор лише двічі на рік: восени та навесні. За правилами, штори треба прати раз на місяць, тому що на текстилі збирається дуже багато пилюки. До того ж ми постійно чіпаємо штори руками, які також не завжди ідеально чисті. Нечупара та ледарка не пратиме штори так часто, адже потім їх ще треба прасувати й вішати назад на карниз.

Вікна

Вікна лінива жінка миє тоді, коли пере штори. Тому часто у такої господині на склі видніються краплі від дощу, плями та сліди від рук. Не знаємо лише, чи видно, яка погода надворі, через таке брудне вікно.

Мікрохвильова піч

Мікрохвильова піч постійно контактує з їжею, тому і забруднюється вона частіше. Лінива господиня лише протре побутову техніку зовні, забувши промити її всередині. Все ж це найголовніше, адже в самій печі часто залишаються частинки жиру від їжі.

Екран телевізора або комп’ютера

З цими предметами інтер’єру справи такі самі, як і з вікнами. Пилюка і плями від пальців на екранах виявлять неохайну та неуважну господиню. Те саме стосується і пилюки на полицях, книгах та декорі. Вона товстим шаром осідає на плоских поверхнях у будинку в лінивої господині.

Звичайно, не варто аж надміру захоплюватися чистотою та маніакально щодня вимивати помешкання. А ви будете осуджувати жінку за непомиту плиту чи вікно? Чекаємо коментарів.