in , ,

14 скульптур, над якими не владні закони фізики

По всьому світу і навіть в інтернеті — привіт сучасним технологіям — можна виявити приголомшливі скульптури. Їх творці просто взяли і зруйнували всі традиції, які панували у світі образотворчого мистецтва. Тутка Тамка знімає капелюх перед майстрами, які роблять неможливе.

«Країна чудес», Канада

© Neil Howard

Саме круте в цій статуї в Калгарі — знаходитися всередині неї! Зовні це 12-метровий дротяний каркас у вигляді голови, зсередини — цілий світ, створений іспанським скульптором Хайме Пленса.

«Карма», США

© Alyx Dellamonica

Творіння корейського скульптора До-Хо Су зустрічає відвідувачів нью-йоркської художньої галереї Олбрайт-Нокс і відразу вражає уяву. Висота статуї всього 7 метрів, але здається, що вона нескінченна.

«Таємна вечеря», США

© Gord McKenna

Скульптура Альберта Шукальского в місті-примарі Ріоліте — це авторське переосмислення фрески Леонардо да Вінчі. На тлі знаменитої Долини Смерті фігури виглядають особливо загадково в нічний час, коли освітлюються зсередини спеціальною підсвіткою.

«Діаманти», Австралія

© russellstreet

Фото не перевернуто. Новозеландський майстер Ніл Доусон створює скульптури, повз які неможливо пройти і не спробувати дізнатися, як їм вдається зависати в повітрі. А ефект створюється за допомогою малопомітних тросів.

Балансуюча фігура, Дубай

© Deutsche Bank

Абсолютно не піддається законам фізики балансуюче бронзове диво. Як скульптури польського майстра Єжи Кендзьора не перевертаються під дією власної сили тяжіння і поривів вітру — загадка майже для всіх.

Пам’ятник скрипалю, Голландія

© Paul Arps

У знаменитій амстердамській «Стопере», де знаходяться міський муніципалітет і Музичний театр, заради встановленню скульптури скрипаля не пошкодували і розбили мармурову підлогу. Хто автор твору — справжня інтрига. Принаймні, в міському муніципалітеті знизують плечима і воліють «не помічати».

«Порше» на Фестивалі швидкості, Великобританія

© Bruno Postle

Джеррі Джуда створює свої неймовірні скульптури з автомобілів, які ніби линуть у нескінченний простір. У рамках щорічного Фестивалю швидкості в Гудвуді він встиг попрацювати з самими відомими брендами автосвіту.

«Зменшення і сходження», Австралія

© Matthew Perkins

Сходи в небо Девіда МакКракена, встановлені в Сіднеї, мають свою таємницю. Кожна наступна сходинка менше попередньої. Тому, дивлячись на неї, здається, що вона нескінченна.

«Неминучість часу»

© Adam Martinakis /3d visual

Грецький художник і скульптор Адам Мартинакис створює цифрові скульптури в жанрі футуристичного віртуального арту. Побачити їх можна тільки в інтернеті або принтах. Але на те воно й сучасне мистецтво, щоб відкривати нові способи вираження.

«Особливості гравітації для слона»

© Jean-Pierre Dalbéra

Скульптура-мандрівник Даніеля Фрімана встигла побувати навіть у паризькому замку Фонтенбло. А була створена автором у посвячення своїй теорії про те, що слон зміг би балансувати на власному хоботі на відстані 18 тис. км від землі.

«Бігун», Греція

© G Da

Грецького «Дромеаса» можна побачити в Афінах. З будь-якого ракурсу створюється відчуття, що він в русі. А придумав цю грандіозну фігуру з божевільної кількості шматків темно-зеленого скла скульптор Костас Варотсос.

Підводні скульптури, Мексика

© Scuba Catalog

Цілі підводні парки в різних кінцях світу — заслуга скульптора Джейсона Тейлора. Щоб зробити звичайне селфі з експонатами, доведеться постаратися і запастися аквалангом.

«Інволюція»

© instagram.com
Ще один представник цифрового мистецтва — Чад Найт. Свої віртуальні скульптури він поміщає в пейзажі, наближені до реальності. І робить це настільки приголомшливо, що фантастичні образи ніби оживають.

«Алі і Ніно», Грузія

© thebadmanpuntedbaxter / imgur

На створення динамічної скульптури Тамару Квесітадзе надихнула історія любові 2-х героїв. Фігури знаходяться у вічному русі — спочатку назустріч один одному, зливаючись в єдине ціле, а після розходяться в неминучому розлученні.

 Фото заголовку Adam Martinakis /3d visual artist
За матеріалами viraldazed, funnyworm, creators.vice, whatsupwithamsterdam

7 видів дитячої поведінки, які небезпечно залишати без уваги

Терміново перестаньте робити цих 10 речей, інакше ви назавжди залишитеся бідними!