in , , ,

30+ яскравих прикладів новорічного декору, побачивши які ви скажете: “Я знаю, що робитиму у вихідний”

До вас вже прийшов новорічний настрій? Відчути його дуже просто: зробіть святковий декор своїми руками. Розбудіть в собі флориста і оформлювача, щоб незвично прикрасити квартиру або здивувати близьких новими талантами. А ми підкинемо натхнення.

Редакції Тутка сподобалися ці ефектні та стильні композиції. Їх зробили зосереджені люди, а що, як не захопленість, мотивує найсильніше? Використайте ці ідеї, щоб створити свою неповторну красу. Для цього зовсім не обов’язково мати якісь спеціальні навички або багато вільного часу. Придивіться, все досить просто.

Різдвяні вінки

Щоб зробити стильні вінки, знадобляться наступні інструменти: дріт для основи або готова база з пінопласту або соломи, мотузка, дріт в мотку, сікатор, гарячий клей.

Композиції з основою

Основою може виступати чашка, горщик, капелюшна коробка, ваза. Знадобляться оазис для сухих або живих рослин, сікатор, гарячий клей.

Композиції з живими рослинами

Використайте кімнатні квіти. Можливо, знадобиться клей для живих рослин, сікатор, але можна обійтися і без них.

 

Ялинкові букети

Для хвойних букетів з додаванням фруктів знадобляться декоративний обгортковий папір, довгі дерев’яні шпаги для нанизування фруктів, сікатор, мотузка, скотч.

Вас надихнули запропоновані ідеї? А може, у вас є приклади власного новорічного креативу? Давайте створювати новорічний настрій і робити свято!

За матеріалами Instagram

Сподобалось?

Чоловіки! Якщо ви хочете, щоб вашу дочку любили, любіть свою дружину!

РЕЦЕПТ: 5 приголомшливих рецептів найсмачніших пампушок до зимових свят