Дерев’яні окуляри з українською історією

Ще одна причина зрозуміти, що для українців немає нічого неможливого. Головне вірити в себе та йти до мети. Історія про український бренд окулярів Hetmans, який став справжньою сенсацією.

Їх виробляють з дерева. На дужках окулярів вирізблений орнамент, таким чином у дизайні поєднюються старовинні традиції та сучасна мода.

Засновник компанії Ніл Розаріо народився в Брукліні. Одного разу він відправився в Україну, щоб більше дізнатися про своїх предків. У Карпатах його сильно вразило мистецтво місцевих майстрів-різьбярів по дереву. Це спонукало його пошукати способи застосувати цей стиль в США. Однак він розумів, що автентичні тарілки, шкатулки або меблі не мають жодних шансів на успіх серед американських споживачів.

© hetmans.com
© hetmans.com
© hetmans.com
© hetmans.com

Одного разу він побачив у свого друга сонцезахисні окуляри, які були виконані з дерева. Придивившись до них – Ніл зрозумів, що по їх поверхні можна було б пустити різьблений орнамент. Так на свій й з’явився український бренд Hetmans.

© instagram.com
© instagram.com
© instagram.com
© instagram.com
© instagram.com
© instagram.com
© instagram.com

На сайті бренду вказано: “Робота наших художників є продуктом багатьох поколінь майстрів, які були до них. Дерево – позачасова частина української культури. Наша співпраця відображає роботу давніх традицій”

Фото заголовку hetmans.com
За матеріалами hetmans.com