У Китаї можуть побудувати що завгодно: 17 копій відомих історичних пам’яток

Тауерський міст є одним з найбільш вражаючих і відомих будівель Англії. Тим не менш аналог мосту існує в Китаї, і він удвічі більше. Згідно з даними The Sun, структура, яка розташована на узбережжі річки у місті Сучжоу, має висоту 131 фут і має чотири вежі замість двох.  Вартість будівлі становить більше 11 мільйонів доларів. Це не єдина культова структура, скопійована в країні.

Ейфелева вежа
© fb.ru

Китай також є домом для фальшивих версій Ейфелевої вежі, оперного театру в Сіднеї і Білого дому. Також є відомості, що в роботі знаходиться копія «Титаніка» в натуральну величину вартістю 194 млн дол.

Пропонуємо ознайомитися з сімнадцятьма версіями знакових архітектурних орієнтирів зі всього світу, які ви можете побачити, якщо відвідаєте Китайську Республіку.

Тауерський міст

Тауерський міст
© fb.ru

Подвійна споруда Тауерського моста була зведена над Юаньхеским ставком у Сучжоу (провінція Цзянсу). Він був споруджений у 2012 році, але став об’єктом уваги всього світу, коли в минулому місяці були надруковані його нові фотографії.
Хоча у нього не є підйомного мосту, він має подвійну проїзну частину, що дозволяє пропустити більший потік автомобілів в такій густонаселеній країні.

Парфенон в Афінах

Парфенон в Афінах
© fb.ru

Це чи не єдина грецька споруда, яка існує в Китаї. Модель Парфенона в Афінах була побудована в парку Ланьчжоу, розташованому в провінції Ганьсу.

Ейфелева вежа

Озеленення
© fb.ru

354-футова копія знаменитої французької Ейфелевої вежі маячить над закритою спільнотою в Тіандученге. Архітектура та озеленення району повністю імітують вишуканий паризький стиль.

Харбор-Брідж у Сіднеї

Харбор-Брідж
© fb.ru

Міст Харбор-Брідж у Китаї веде до підробленого Оперного театру Сіднея. Останній також є точною копією одного з найкрасивіших архітектурних елементів Австралії.

Римський Колізей у Макао

Колізей
© fb.ru

Грандіозна і велична споруда вміщує 2000 чоловік. Колізей служить місцем проведення концертів під відкритим небом.

Тріумфальна арка

Тріумфальна арка
© fb.ru

Гордість наполеонівської епохи — Тріумфальна арка. Копія споруди знаходиться на висоті понад 10 метрів в місті Цзяньяне.

Великий сфінкс Гізи

Сфінкс
© fb.ru

Статуя сфінкса у Гізі вражає своєю величністю. Вона височіє над парком в Чучжоу.

Московський Кремль

Кремль
© fb.ru

Натхнена Московським Кремлем, ця білокам’яна будівля з золотим куполом знаходиться в пекінському районі Ментоуго. Вона має в своєму розпорядженні кілька урядових бюро. На будівництво комплексу, виконаного в споконвічно російському стилі, було витрачено приблизно 3,5 млн доларів.

Флорентійська село

Флорентійська село
© fb.ru

Вражачий своєю вишуканістю, флорентійський квартал займає близько 200 000 квадратних метрів колишніх полів, засіяних кукурудзою. Архітектурний комплекс включає в себе середньовічні споруди і мости, виконані в італійському стилі.

Канал
© fb.ru

Село, побудовану у відповідності з флорентійським стилем, навіть перетинає водний канал.

Луврівська піраміда

Луврівські піраміда
© fb.ru

Вона була спроектована китайсько-американським архітектором В. М. Пій. Ця версія, споруджена в муніципальному окрузі Чунцін, виглядає як більш похмура будівля.

Білий дім

Побудувати
© fb.ru

А як щодо гордості Америки Білого дому? Пекінські архітектори вирішили побудувати його копію. Також біля нього розбитий тематичний парк, який розташований поруч з меморіалом Лінкольна, монументом Вашингтона і Капітолієм США.

Єгипетський храм Карнак

Храм
© fb.ru

Копія храму Карнак, розташованого в Єгипті, вражає своїми величезними стовпами, які точнісінько імітують пам’ятник старовини. Храм розташований в покинутому парку Вангу, в Ухані. Китайські архітектори змогли повністю передати його колорит, повторивши розмір і основні деталі храму.

Імітації статуй Моаї на острові Пасхи

Статуї
© fb.ru

Кам’яні статуї вибудовані вздовж пішохідної доріжки, розташованої в бізнес-центрі Пекіна.

Розкішний готель Шато-Маусон-Лаффіт

Шато-Маусон-Лаффит
© fb.ru

Споруда є прекрасною імітацією французької будівлі 17-го століття. Цей паризький маєток уособлював архітектуру французького бароко, а зараз став неабиякою прикрасою Китаю.

Австрійське село Hallstatt

Китай
© fb.ru

Будівництво Hallstatt обійшлося Китаю в 940 мільйонів доларів. Споруди розташовані в Хуейчжоу. Вони розкривають культуру і дизайн багатовікового села в Австрії.

Пізанська вежа

Пізанська вежа
© fb.ru

Пізанська вежа, споруджена в Шанхаї, розташована на відстані більш ніж 5000 миль від реальної споруди, що знаходиться в Італії. І все ж туристи із задоволенням фотографують це місце.

За матеріалами fb.ru

Facebook Коментарі

Пов'язані статті

Back to top button
Close