10 книг із несподіваним фіналом, від яких просто не відірватися

Бувають книги, які вражають уяву не тільки крутими поворотами сюжету, але й зовсім несподіваним фіналом. В один момент вся історія раптом змінюється так круто, що читач ще довго дивується, дивлячись на останню сторінку.

Тутка підібрав 10 шокуючих книг, які дають багату поживу для роздумів, а читаються на одному диханні.

Больше, чем это

Патрік Несс

Більше, ніж це

Підліток Сет вирішує покінчити з собою. Після смерті він виявляється в якомусь дивному, покинутому світі. Значить, це не кінець, але що це за місце? Яскравий, інтелектуальний роман з безліччю несподіваних поворотів.

Беллмен і Блек, або Незнайомець в чорному

Діана Сеттерфілд

Беллмен і Блек, або Незнайомець в чорному

Одного разу маленький Вільям убив грака. Минуло багато років, Вільям став щасливим чоловіком і батьком. Але виявилося, що граки все пам’ятають. В житті героя з’являється незнайомець в чорному, з яким він змушений укласти угоду. Похмура, атмосферна книга від автора «Тринадцятої казки».

Один день

Девід Ніколс

Один день

Герої цієї книги колись побоялися стати коханцями, але зуміли пронести дружбу крізь десятиліття. Кожен рік в один і той же день вони зустрічалися, щоб просто дізнатися, як справи. Це зворушлива історія про кохання, дорослішання і час.

Гострі предмети

Гілліан Флінн

Гострі предмети

Камілла — репортер у чиказькій газеті. Дівчина мріє зробити кар’єру, і ось їй доручають відповідальне завдання. Вона повинна підготувати сенсаційний матеріал про вбивства дівчаток у її рідному містечку. Однак за фасадами будинків в тихій провінції ховаються кошмари страшніше серійного маніяка.

Головоломка

Франк Тілье

Головоломка

Двоє мисливців за скарбами вирішили спробувати щастя в таємничій грі «Параноя». Правила невідомі, зате відомий розмір грошового призу для переможців — 300 тис. євро. Але яку ціну доведеться заплатити за перемогу 8 гравцям?

Музей невинності

Орхан Памук

Музей невинності

Незвичайна історія кохання багатого турка і його молоденької далекої родички. Яскраве почуття, що межує з повною одержимістю, спонукає героя зібрати свою колекцію для «музею» його кохання, що складається з речей, до яких торкалася його кохана.

Дитя пана Ліна

Філіп Клодель

Дитя пана Ліна

Пан Лін — біженець з маленькою онукою на руках. Війна вигнала їх з рідної землі і забрала близьких людей. Незабаром Лін знаходить собі друга — літнього француза, який стає його опорою в чужій країні. Пронизлива, несподівана розв’язка мало кого залишить байдужим.

Вечеря

Герман Кох

Вечеря

За столиком в ресторані зібралися двоє братів з дружинами і дітьми, щоб просто пообідати і поговорити. Але звичайна бесіда приймає поганий оборот і більше нагадує драму, ніж розмова по душах. Зростаюча напруга і брудні сімейні таємниці не відпускають до останньої сторінки.

Спокута

Іен Макьюен

Спокута

Одна дівчинка з дуже багатою фантазією накоїла непоправне, звинувативши людини в тому, чого він не робив. Дівчинка зруйнувала долі його і старшої сестри, в чому все життя каялася. Одна з кращих книг про прощення, кохання і втрачений час.

Нічне кіно

Маріша Пессл

Нічне кіно

Кордова — режисер, який вже 30 років не з’являвся на людях, а його фільми показують тільки на таємних переглядах під назвою «Нічне кіно». Дочку Кордови знаходять мертвою. Журналіст Скотт Макгрет починає своє розслідування, яке приводить його в досить моторошний світ таємниць і ілюзій.

 

Фото заголовку laciudaddeltrader.com
За матеріалами adme.ru