Мудрість на папері. 6 книг, які допоможуть пережити депресію і поганий настрій

© goodwp.com

Британські вчені з’ясували, що книги – найкращі ліки від стресу. Вони провели експеримент, учасників якого піддавали стресу, а потім пропонували їм різні способи розслаблення. У ході експерименту з’ясувалося, що лише 6 хвилин читання допомагають людині повністю відновитися і прийти в нормальний стан. Головна умова – поринути в читання з головою.

Сьогодні ми зібрали для вас добірку книг, які цілковито захоплять вас і віднесуть до дивовижного світу чудес, пригод і гумору. Читати їх можна в будь-який період вашого життя, навіть у найблагополучливіший, а під час депресивного – просто необхідно. Ці книги – перлини світової літератури і, прочитавши їх, ви відчуєте, що життя знову переливається яскравими фарбами.

Білі зуби, Зеді Сміт

Білі зуби називають одним з найяскравіших і найуспішніших дебютних романів, що з’явилися за останні роки в британській літературі.

Цікаве
Loading...

Блискуче комічне оповідання, в якому розповідається про дружбу, любов, війну, землетрус, про три культури, три сім’ї протягом трьох поколінь.

Критики називають роман твором, який демонструє цілий спектр людських емоцій.

Полуденний Демон. Анатомія депресії, Ендрю Соломон

Лауреат Національної книжкової премії, автобіографічна книга-дослідження Ендрю Соломона описує механізми утворення та тяжкість перебігу депресії.

В описі Анатомію депресії описують, як «всеохоплювальну, сміливу, глибоко людяну книгу, мудру, критичну і одночасно поетичну, мужню і повну співчуття».

Крім того, цей літературний твір називають важливою книгою про страждання, які відчуває душа.

Між світом і мною, Та-Нехісі Коутс

Книга американського письменника Та-Нехісі Коутса – мемуари, оформлені у вигляді листа майбутнім поколінням, про те, як бути афроамериканцем в сучасному світі.

Вона значиться у списку рекомендацій засновника Twitter та Square Джека Дорсі, який називає її книгою, яка справила на нього найбільше враження в останні роки.

Книга також стала обговорюваним твором і потрапила в короткий список нон-фікшна Національної книжкової премії США.

Під скляним ковпаком, Сільвія Плат

Роман Під скляним ковпаком вважається класикою американської літератури. З відвертістю посвяченого Сільвія Плат розповідає історію важкої депресії і душевного зламу героїні, яка болісно винаходить шляхи відходу з життя, а потім повільно повертається до реальності.

Роман отримав високі оцінки критиків. Згодом для молодих читачок різних десятиліть книга стала одкровенням; роман придбав репутацію жіночого аналога Над прірвою в житі.

Депресія скасовується. Як повернутися до життя без лікарів і ліків, Річард О’коннор

Читачі називають її однією з кращих всебічних книг про депресію, написану простою і зрозумілою мовою.

У книзі розглядається один дуже важливий фактор, який часто опускається з виду під час лікування депресії – наші власні звички. Можна приховувати депресію, боротися з нею і навіть робити це досить успішно, але ця боротьба вимагає дуже багато сил, забираючи можливість повноцінно радіти життю і відчувати позитивні емоції.

Книга-самодопомога допоможе замінити шаблони поведінки, що сприяють депресії, на більш ефективні.

Трохи сонця в холодній воді, Франсуаза Саган

Трохи сонця в холодній воді називають одним з кращих психологічних романів Франсуази Саган. У книзі йдеться про кохання, як зцілення – про Наталі, любов якої зцілила Молодого Жюля, журналіста, що впав в депресію. Вихор пристрасті закрутив обох, але його повернув до колишнього життя, а її знищив.

За відгуками читачів, книга демонструє прояви депресії і кризи середнього віку.

 

 

 

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close