Новинка для дітей SmartKoala: навчальна розумна книга, яка говорить голосами українських зірок

Еволюція навчання дитини разом зі SmartKoala.

Українська компанія CМАРТ КОАЛА створила продукт, що стимулює навчальний процес в учнів різного віку та з різним рівнем знань.


Минулого року компанія представила першу розумну книгу «200 BasicWords» та Розумну Ручку, що взаємодіє з нею. Навівши Ручкою на тексти чи малюнки книги – все озвучується людськими голосами. Дитина може навчатися як англійською, так і українською чи російською мовами. Ручка реалізовує багатомовність книг. До озвучення були запрошені виключно носії мови. Перші три сезони «200 BasicWords» озвучили і українські зірки: Ірена Карпа, Тала Калатай, Наталія Жижченко ( ONUKA), Слава Фролова,Тімур Мірошниченко, Віктор Бронюк ( ТІК) та Кирил Капустін.  На розробку першого продукту пішло близько року. Сьогодні в арсеналі компанії 11 розумних книг для дітей.

В чому секрет роботи продукту?

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Розумна ручка та книга – це такий собі мікс сучасного гаджета та підручника. На кожній сторінці книги закодовано багато пізнавальних завдань, історій, звукових ефектів та ігор. Гарно підібрані теми книг підсилюють інтерес дитини до матеріалу.У процесі навчання дитина отримує впевненість у спілкуванні, покрокову підтримку у вивченні мов, тренує пам’ять, розвиває логіку, учиться сприймати мови на слух.

Розумна Ручка сприяє самостійному навчанню, який можна корегувати відповідно до темпу дитини. Ручка не тільки забезпечує диференційовану підтримку, але й сама стає ресурсом знань.

Такий сучасний підхід у вивченні мови набирає все більшої популярності. Дитина може навчатися як з батьками, так і самостійно. Ручка вірно реагує на відповіді дитини і буде наполегливо працювати для досягнення результату.

Автор: Тереза Паламарчук