Таіс Золотковська: «Письменство — це гра, ви можете робити все, що заманеться»

Спробуйте себе в ролі письменника!

Багато людей час від часу замислюються про написання власного літературного шедевра, проте все якось не вистачає натхнення, немає таланту… Краще не вигадувати відмовок, а братися за діло й писати книжку! Маєте ідею для роману? Уже придумали сюжет? То пишіть! Кожен з нас має історію, яку варто розповісти світові!

«Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки» — посібник із креативного письма харківської авторки Таіс Золотковської, відомої читачам завдяки роману «Лінія зусилля», книжкам для дітей («Ай-Кім! Морозиво для Лесі», «Чотири зуби»), а також Клубу Анонімних Авторів, який вона заснувала.

Таіс Золотковська радить авторам вдаватися до тих чи інших прийомів, вона не встановлює якихось єдиних правильних підходів. «Пиши» не вчительська збірка правил про «добре» і «погано» в написанні літературного твору, а дружня рекомендація успішної авторки, яка ділиться досвідом.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

«Ця книжка для тих, хто хоче розповідати історії, для тих, хто пише й невпинно шукає нових і нових проявів істини, радості, краси й любові», — каже Таіс про свою літературну новинку.

 Чим корисний посібник «Пиши»?

У ньому ви знайдете відповіді на найважливіші запитання, які ставлять собі автори-початківці:

  • як писати, коли не хочеться/немає натхнення;
  • звідки брати ідеї для письма;
  • з чого почати;
  • як завершити історію;
  • як видати книжку.

Хто переможе: Вовк чи Дроворуб?

Ви — автор, а тому можете обрати будь-який фінал: відкритий, несподіваний, нерозв’язаний, «замкнене коло». Скористайтеся вправами з книжки й придумайте альтернативні завершення загальновідомих історій. Наприклад, Таіс радить написати шість фіналів до казки про Попелюшку. Спробуйте! Вам сподобається!

І нехай буде з вами натхнення!