Унікальна серія казок, які «розмовляють» від Smart Koala

Таку книжку ваша дитина точно захоче читати!

Українська компанія Smart Koala займається виготовленням інтерактивних книг, які «розмовляють». Книги працюють з Розумною Ручкою, яка одним дотиком зчитує та озвучує слова, фрази, діалоги та ігри, що розміщені на сторінках книг. Все це відбувається трьома мовами – українська, англійська, російська. Мову навчання обирає читач, змінивши мову лише одним дотиком.

Випустивши серію книг «200 Перших Слів» для навчання дітей від 3 років, компанія одразу взялася за розробку тримовних казок для наймолодших учнів. Комплект унікальних казок отримав назву «Світові класичні казки» Сезон 1 і був представлений в Україні в останні дні зими. По новому зазвучали такі відомі казки як:  «Червона Шапочка», «Попелюшка», «Щасливий Принц» та «Пригоди Піноккіо».

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

На дітей чекають неймовірні історії улюблених героїв в адаптованій версії від Smart Koala.

До вибору казок, що ввійшли в перший сезон, автори віднесли з неабиякою обережністю. До обговорення четвірки кращих на сторінках фейсбуку долучилися батьки та їхні діти зі всіх регіонів України. Розробники врахували смаки молодих українців та розробили унікальні «розумні» казки.

Кожна казка віддрукована та озвучена трьома мовами (англійська, українська, російська). Крім слів самого оповідача історії, на сторінках книг озвучено діалоги героїв, звуки природи та тварин, рух транспорту та інші звукові ефекти.

 

Особливою радістю стануть ігри! Для дітей молоді автори та дизайнери підготували не лише яскраві малюнки, а й яскраві загадки. Кожна книга – це 45 веселих та цікавих завдань для юних читачів. Розумна Ручка виступає своєрідним провідником до знань. Вона добре розуміє чи правильно знаходить ключ до розгадки дитина та інформує її про вірність відповіді. «Так, Молодчина!» , «Нам слід шукати пильніше!» – це далеко не всі реакції Розумної Ручки на ту чи іншу відповідь юного читача.


Smart Koala не забула порадувати і самих батьків. Компанія розробила унікальну функцію запису голосу, що дозволяє начитувати тексти оповідача казок власним голосом за миттєво закодувати його в сторінки книги. Тепер не важливо, де знаходиться батько чи матір, відкривши казки від Smart Koala малюк може обрати функцію «казка від батьків» та насолоджуватися історіями голосами рідних.

Головне, що кожна функція книг та Розумної Ручки, реалізовується надзвичайно легко і доступна для розуміння навіть дітям від 2 років.

Мільйони батьків читають казки, завдяки яким діти вперше розуміють різницю між Добром та Злом. З казкою на ніч передається тепло та любов батьків.

Подаруйте Вашій дитині батьківську любов!

Над чим уже сьогодні працює Smart Koala та чим ще порадувала українського споживача, ми розкажемо в наступних статтях.

Автор: Тереза Паламарчук