6 пар продуктів, які тільки прикидалися однаковими

Кажуть, що все у світі вже придумано. З цим складно не погодитися, дивлячись на те, скільки схожих товарів лежить на полицях магазинів.

Тутка Тамка зібрав для вас бренди, які десятиліттями борються за нашу увагу. З перемінним успіхом.

«Пепсі» vs. «Кока-Кола»

© depositphotos

Всі знають, що людство можна розділити на 2 групи: тих, хто любить «Пепсі», і тих, хто віддає перевагу «Кока-колі».

Цікаве
Loading...

Експеримент показав, що смаки цих напоїв дійсно різні. «Пепсі» солодше і має цитрусовий відтінок, у той час як його конкурент відрізняється ванільним ароматом.

А ось склад у них майже однаковий. Однак на етикетці «Кока-коли», на відміну від «Пепсі», склад вказаний безпосередньо, а на «Пепсі» схований за різноманітними «E». Так, наприклад, ортофосфорна кислота вказана як E338.

До речі, точна формула «Кока-коли» невідома, а ось склад «Пепсі» виробники не приховують.

Чіпси «Лейз» vs. «Прінглс»

© depositphotos   © depositphotos

Ще одні вічні конкуренти — чіпси «Лейз» і «Прінглс». Смаки, які нам пропонують виробники, практично однакові, проте любителі lay’s практично ніколи не їдять «Прінглс», і навпаки.

Насправді чіпси «Прінглс» складаються з картоплі лише на 42 %, і для їх виробництва використовують дріжджове тісто. А ось «Лейз» — це чіпси в класичному розумінні, що представляють собою обсмажені скибочки картоплі.

Втім, виробники не приховують склад своїх продуктів, так що ми самі можемо вибрати, що саме нам по смаку.

Чай «Ліптон» vs. чай “Несті

© depositphotos   © flickr

Боротьба цих двох напоїв хоч і не настільки відома, але настільки ж напружена, як і у «Пепсі» і «Кока-коли». Смаки у них практично однакові, та й склад майже не відрізняється — в нього входять концентрати чаю, вода і цукор або підсолоджувач. Однак, якщо вірити етикеткам, то для виробництва чорного чаю «Несті» використовуються натуральні ароматизатори, а для «Ліптон» — ідентичні натуральним.

Втім, судячи з усього, шанувальників у «Ліптон» набагато більше — з-за високої конкуренції компанія, що створює «Несті», з 2018 року закриває своє виробництво в більшості країнах.

«Орбіт» vs. «Дірол»

© depositphotos   © depositphotos

Незважаючи, знову-таки, на схожість складів і практично ідентичні смаки, ці жувальні гумки все ж відрізняються. І справа тут не тільки в упаковці — практичні досліди, проведені звичайними людьми, показали, що смак «Орбіт» тримається трішки довше, ніж у «Дірол». До речі, про смаки: згідно одному з проведених досліджень, велика частина покупців жуйки — 61 % — надають перевагу м’ятним.

Крім того, якщо довго жувати ці гумки, то в кінці кінців «Орбіт» перетворюється в якусь подобу трухи, а ось «Дірол» стає дуже твердим.

«БонАква» vs. «Аква Мінералі»

© behance   © behance

А що щодо звичайної негазованої води ще 2-х вічних конкурентів — «БонАква» та «Аква Мінералі»? Здається, що відмінностей немає ніяких, проте, згідно з етикеткою, жорсткість води відрізняється в 2 рази: якщо в «БонАква» вона становить 3,5 одиниці, то у «Аква Мінералі» — 7.

Втім, це не найголовніше. Якщо уважно читати етикетки на обох пляшках, то можна дізнатися, що береться ця вода з централізованого джерела водопостачання, або, простіше кажучи, з-під крана. Само собою, вона проходить безліч стадій очищення, однак суті це, звичайно ж, не змінює.

Гамбургер «Бургер Кінг» vs. гамбургер «Макдоналдс»

© wikimedia   © wikimedia

Найпопулярніша страва будь-якого ресторану фаст-фуду — це, звичайно ж, бургери. Однак рецепти цих булок з м’ясними або рибними котлетами, навіть якщо вони називаються однаково, часом помітно відрізняються. Візьмемо, приміром, чізбургер.

В «Бургер Кінг» булочка посипана насінням кунжуту, а в «Макдоналдс» — немає. Чізбургери з «Бургер Кінг» напевно більше сподобаються тим, у кого в планах романтичне побачення, оскільки в них, на відміну від бургерів конкурента, немає цибулі. Що ж стосується енергетичної цінності, то, як заявлено на сайтах виробників, в чізбургері від «Макдоналдс» міститься 300 ккал, а в бутерброді» від «Бургер Кінг» — цілих 550 ккал.

Фото заголовку depositphotos
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close