10 прикладів того, як насправді виглядали історичні особистості

Ми з дитинства знаємо ці імена і навіть ніби уявляємо собі, як виглядали ці люди. Між тим вчені, досліджуючи рештки, які ймовірно належали цим історичним особистостям, скрупульозно і обережно відтворюють реальні особи легендарних діячів минулого.

ТУТКА ТАМКА знайшов 10 реконструкцій, де вони як живі. І ось уже, дивлячись на ці обличчя, розумієш: фараон не так вже величний, за гучним титулом переховувався слабкий, хворий чоловік, великий Шекспір чомусь схожий на сумного Якубовича, а Нефертіті — на Анджеліну Джолі.

Тутанхамон

© lenta.ru

Фараон, який правив Єгиптом в 1332-1323 роках до нашої ери. Вчені вважають, що Тутанхамон страждав генетичними захворюваннями, а також малярією, які, можливо, і послужили причиною його ранньої смерті: помер фараон у віці 19 років.

Цікаве
Loading...

Нефертіті

© lenta.ru

У 2003 році мумія KV35YL була ідентифікована як Нефертіті — «головна дружина» давньоєгипетського фараона XVIII династії Ехнатона. Тоді ж була проведена реконструкція її вигляду.

 Данте Аліг’єрі

© lenta.ru

Вигляд великого італійського поета XIII–XIV століть Данте Аліг’єрі реконструювали італійські вчені в 2007 році.

Вільям Шекспір

© lenta.ru   © 100v.com.ua

Реконструкція обличчя Вільяма Шекспіра виконана з посмертної маски англійського поета і драматурга.

Апостол Павло

© stone.co.ua   © tvereparhia.ru

Святий Павло жив у 5-67 роках нашої ери. У 2009 році вперше в історії було проведено наукове дослідження саркофага, що знаходиться під вівтарем римського храму Сан-Паоло-фуорі-ле-Мура. Останки, знайдені там, ймовірно, належали Павлу.

 Святий Миколай

© lenta.ru

У християнстві Миколай Мирлікійський шанується як чудотворець вважається покровителем моряків, купців і дітей.

Генріх IV

© lenta.ru

Можливо, так виглядав Генріх IV (Генріх Наваррський) — король Франції, лідер гугенотів, убитий фанатиком-католиком в 1610 році. Реконструкція проведена в 2010 році групою вчених на чолі з Філіпом Шарльє.

Король Річард III

© lenta.ru

Вигляд короля реконструйований по останкам, знайденим восени 2012 року під автостоянкою в Лестері.

 Йоганн Себастьян Бах

© lenta.ru

Обличчя великого німецького композитора, який жив у XVIII столітті, було реконструйовано в 2008 році шотландським антропологом Керолайн Уілкінсон.

Микола Коперник

© lenta.ru

Останки творця середньовічної геліоцентричної картини світу Коперника були виявлені в соборі Фромборка (сучасна Польща) у 2005 році. Комп’ютерна реконструкція особи виконана у Варшаві в Центральній лабораторії криміналістики.

Фото заголовку lenta.ru
За матеріалами lenta.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close