in , , , ,

9 історій про прослуховування, на яких акторам довелося викластися на повну

У Голлівуді неважливо, хто ви — висхідна зірка чи актор з десятком успішних фільмів за плечима. По-справжньому круту роль однаково важко дістати і тим, і іншим.

Тутка зібрав 9 несподіваних історій про прослуховування, на яких акторам довелося викластися на повну. Але воно того вартувало!

Джейсон Момоа — «Гра престолів»

Джейсон Момоа отримав роль Кхала Дрого… танцям. На прослуховуванні Джейсон вирішив привернути до себе увагу, виконавши новозеландський «танець війни», який зазвичай влаштовувався перед битвою для залякування ворогів. На крики актора збіглася вся студія. Такого вони ще не бачили і, звичайно, затвердили Момоа на роль Кхала Дрого, настільки експресивним виявилося подання актора. Подивитися, що витворяв Джейсон перед камерою, можна тут.

Дейзі Рідлі — «Зоряні війни: Пробудження сили»

Одну з головних ролей у новій частині франшизи «Зоряні війни» хотіли зіграти багато. Проте пощастило зіграти юного джедая Рей актрисі Дейзі Рідлі. На пробах Дейзі попросили відтворити сцену, де героїня виганяє Кайло Рена зі своєї свідомості. Актриса повністю передала внутрішню боротьбу персонажа, по її обличчю текли сльози. Запис прослуховування можна подивитися тут.

Дафні Кін — «Логан»

Дафні Кін вразила глядачів і критиків тим, як круто зіграла юну, але дуже люту Лауру — мутанта у фільмі «Логан». На прослуховуванні дівчинка запитала, чи можна їй імпровізувати на сцені з Х’ю Джекманом. У підсумку вона видала емоційну тарабарщину на суміші іспанської та англійської, а Х’ю Джекман заробив кілька синців від Дафні (настільки сильно вона вжилася в роль). Після її виступу у решти претендентів на роль просто не було шансу.

Том Харді — «Зоряний шлях: Відплата»

Том Харді поставився дуже відповідально до ролі лиходія в одному з фільмів франшизи «Зоряний шлях». На прослуховуванні Харді показав переконливого і зловісного персонажа, чим відразу вразив досвідченого колегу по знімальному майданчику Патріка Стюарта. Але і отримавши роль, Том не дав собі розслабитися: він працював по 17 годин на добу і за всі 3 місяці зйомок жодного разу не вживав спиртного.

Галь Гадот — «Диво-жінка»

Прослуховування на роль легендарної героїні коміксів Диво-жінки стало справжнім випробуванням для Галь Гадот. Проект трималася в найсуворішій таємниці, тому, приїхавши на проби, актриса навіть не підозрювала, на яку роль претендує. Вона думала, що це буде Жінка-кішка. До речі, незадовго до зоряної ролі Гадот всерйоз подумувала піти з кіноіндустрії (часті відмови позбавили її сил), але «Диво-жінка» врятувала кар’єру талановитої актриси.

Генрі Томас — «Інопланетянин»

Під час прослуховування маленького актора Генрі Томаса на роль Еліота, одного прибульця у фільмі «Інопланетянин», плакали в студії абсолютно всі. Хлопчик зіграв так круто і правдоподібно, що режисер Стівен Спілберг відразу сказав: «Ця роль твоя, пацан». За словами Спілберга, він був вражений тим, наскільки професійно, по-дорослому може грати дитина.

Крістіан Бейл — «Бетмен: Початок»

Першою проблемою на пробах для Бейла був костюм — він абсолютно не підходив за розміром і був знятий з плеча Вела Кілмера, зігравшого «летючу мишу» в одній з попередніх версій франшизи («Бетмен назавжди», 1995 рік). Другою було те, що Бейл відчув себе нерозумно в цьому образі. Але забувши про костюм, він зрозумів, що для голосу його героя не вистачає хрипоти, яка допомогла б краще розкрити персонажа. Зараз ми вже знаємо, що фішка з голосом сподобалася режисерові, як і сама гра Бейла.

Бенедикт Камбербетч — «Хоббіт: Пустка Смауга»

Про те, як віртуозно грає Бенедикт дракона Смауга на прослуховуванні на роль у фільмі «Хоббіт: Пустка Смауга», говорити просто марно, це треба бачити. Питання, чому на роль в підсумку взяли саме Камбербетча, відпадає відразу. А тут можна подивитися, як знімалися сцени з актором.

Том Холланд — «Людина-павук: Повернення додому»

Том Холланд дуже хотів отримати роль нової Людини-павука. Він ґрунтовно підготувався до пробної сцені з Крісом Евансом у фільмі «Перший месник: Протистояння» і самостійно виконав перекид, а потім ще один, і ще, і ще, поки не показав роботодавцям всі трюки, які він вміє робити. Завдяки чарівності і відмінній фізичній підготовці Том отримав роль, для якої йому довелося пройти якихось 8 прослуховувань. Веселе відео з фейковим прослуховуванням актора можна подивитися тут.

За матеріалами

Сподобалось?

15 незначних речей, які дуже важливі для жінок

10 законів життя за версією моєї мами