Історичні знахідки, які досі не мають пояснення

       Історія людства обчислюється не одним тисячоліттям, але вчені досі не знають відповідей на багато питань. Артефакти, знайдені під час археологічних розкопок, змушують фахівців губитися в здогадах, чому пошук істини стає тільки цікавіше.

Тутка Тамка ділиться з вами підбіркою знахідок, що наукою ще не пояснені

Велетенські кам’яні кулі Коста-Ріки

Загадкові кам’яні утворення ідеально круглої форми інтригують не тільки своїм виглядом, але і своїм незрозумілим походженням.

Цікаве
Loading...

Вперше вони були виявлені в 30-х роках XX століття робітниками при розчищенні джунглів під бананові плантації. Місцеві легенди свідчили, що всередині загадкових кам’яних куль повинно було бути заховане золото. Багато петросферы були розколоті, частина з них підірвана. Але вони були порожні.

Невідомо, ким і з якою метою створювалися ці петросферы. Можна припустити, що це були символи небесних світил або позначення меж між землями різних племен.

Багдадська батарейка

До відкриття електрики першими дали фору месопотамцы. У 30-х роках XX століття на археологічних розкопках під Багдадом був виявлений загадковий артефакт, що отримав назву «Багдадская батарейка». Він мав наступний вигляд: 13-сантиметровий посудину, через горловину якого був проведений залізний прут зі слідами корозії. Усередині судини знаходився мідний циліндр, а всередині циліндра — залізний стрижень.

Виходячи з будови знахідки вчені припустили, що це давня батарейка, яка могла створити електричний струм напругою в 1 вольт.

За однією з версій, подібна батарейка могла використовуватися в процесі гальванізації золота, також відкритим залишається питання, чому технологія виготовлення таких батарейок була загублена і в інших регіонах нічого подібного виявлено не було.

Рукопис Войнича

Манускрипт Войнича — найбільш таємнича книга в світі. У неї немає автора, вона написана на незрозумілій мові, також сторінки рясніють незрозумілими символами і дивними ілюстраціями.

Нестандартність манускрипту полягає в тому, що він написаний з використанням унікального алфавіту, не схожого ні на одну буквену систему. Ці незрозумілі знаки поставили в глухий кут криптографів XX століття і до теперішнього часу залишаються нерозшифрованими.

Золоті фігурки інків

Золоті фігурки, знайдені в Південній Америці, зовні нагадують літальні апарати, і в це складно повірити. Що послужило прообразом для створення цих фігурок — невідомо.

У 1996 році німецькі авіамоделісти Алгунд Энбом і Петер Белтинг на практиці довели, що гіпотеза про моделі літальних апаратів в образі фігурок загадкових тварин має право на життя. Вони створили точні, збільшені в 16 разів копії так званого колумбійського золотого літачка. Для запуску в повітря моделі були оснащені моторами і системами керування.

Дві моделі не тільки змогли піднятися в повітря, але і чудово виконали фігури вищого пілотажу, а також відмінно планували навіть з вимкненими двигунами.

Генетичний диск

На неймовірному артефакт — генетичному диску зображені речі і процеси, які сучасна людина може спостерігати лише під мікроскопом. На диску, найімовірніше, показано процес зародження та розвитку зародка. Також одним з дивних малюнків є голова людини незрозумілої форми.

Диск виконаний з міцного каменю під назвою лидит. За своєю винятковою міцністю цей камінь володіє шаруватою структурою, і, незважаючи на наявність даного стародавнього артефакту, виготовити щось подібне йому і практично, і теоретично є неможливим.

Антикітерський механізм

Антикітерський механізм є найдавнішим і найвідомішим вимірювальним механізмом, першим аналогом комп’ютера з-за своєї очевидно складної конструкції.

Після десятиліть досліджень вчені змогли визначити, що механізм показує положення Сонця, Місяця, пересування планет по небесному зведенню, пророкує сонячні та місячні затемнення — і навіть ключові події, такі як Олімпійські ігри.

Основні розпалюються суперечки навколо того факту, ніби до виявлення Антикитерского механізму античних цивілізацій виготовлення таких складних приладів було недоступне. Вчені стверджують, що цей набір бронзових шестерень випередив подібні види техніки на тисячу років.

За матеріалами AdMe.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close