Історія музиканта, який покарав авіокомпанію на 180 000 000$

       Тутка Тамка, пропонує усім прочитати цікаву історію про те, як культурно, та логічо можна покарати компанію-велетня звичайною піснею. Завжди варто бути чесними перед вашими клієнтами.

Нікому не відомий кантрі-музикант Дейв Керролл летів в 2009 році на концерт в Небраску. Авіакомпанія United відмовила йому в проханні взяти гітару на борт і змусила скласти інструмент у багажне відділення. Ще перед зльотом Дейв побачив, як шпурляють речі при завантаженні серед яких була і його гітара вартістю 3500 доларів.

При отриманні багажу з’ясувалося, що інструмент дійсно зламали. Цілий рік авіакомпанія морочила йому голову і відмовляла визнати провину. Зрештою, один із співробітників United сказав «рішуче ні» у відповідь на всі подальші спроби музиканта подати скаргу.

Дейв перестав скаржитися – замість цього він написав пісню United Breaks Guitars («Авіакомпанія United ламає гітари»), в якій описав все, що з ним сталося. Кліп став хітом інтернету і набрав 16 мільйонів переглядів. Дейв миттєво став світовою зіркою. Компанія-виробник гітар Taylor подарувала йому відразу дві нових гітари. А через чотири дні після публікації кліпу на Youtube авіакомпанія United Airlines втратила 10% біржової вартості – що обійшлося власникам акцій 180 000 000 доларів.
Співробітники United пропонували Дейву хороші відступні за те, щоб прибрати кліп з мережі. Він сказав рішуче «ні».