Мама двох дітей намалювала свої будні. На її ілюстраціях усі батьки впізнають себе

Марія Горбунова – художниця, майстер шаржів і портретів, а також мама двох дітей. У своєму Instagram Марія ділиться не лише комерційними проектами, але і показує свої будні. Її веселі ілюстрації під хештегом #матусиніісторіївкартинках відрізняються щирістю. Не сумніваємося, що батьки усіх континентів, дивлячись на ці малюнки і читаючи підписи до них, подумають: “Та це ж про мене”!

Нам в Тутка дуже припали до душі роботи Марії Горбунової, тому ми вирішили показати їх і вам.

1.

“Ви дивитеся на мої картинки і вам, напевно, здається, що мої діти постійно кричать? Так от, вам не здається… Природно, що нічну варту несе мама. Адже вона виспиться вдень, або на вихідних, або через 10 років. Так, дівчатка”?

2.

“На стіл сьогодні будуть подані броколі, локшинка і компот із заморожених ягід. Під столом подаються такі самі страви в зменшених порціях”.

3.

“Божевільну кількість енергії моїх дітей перед нічним сном я вбиваю за допомогою 40-хвилинного занурення”

4.

“Розбита тарілка, калюжка, розірваний пакет – злочини, в розслідуванні яких мені щодня доводиться брати участь. Підозрюваних завжди троє”.

5.

“Які б книжки з виховання я не читала, які б методики не застосовувала на практиці, результат завжди один: сльози, благання і гучні крики. І навіть, якщо ми просто проходимо повз магазин, може початися ось така істерика”.

6.

“Запитання до мам. Скільки хвилин максимум ви можете спокійно провести за закритими дверима? (Мій рекорд – 3.)”

7.

“- Доброго дня! В ефірі “Модний вирок” і я, його незмінний ведучий, батько сімейства Сергій Горбунов.⠀
– Сергійку, я ж просила нормально їх одягнути.⠀
– Та нормально я їх одягнув, що ти починаєш”?

8.

“5 хвилин тиші, або коли забув закрити двері до туалету”.

9.

“Знайомі розповідають, як їх спокійні малюки тихо проспали весь політ, наші ж практично не спали. Взагалі досить складно навчитися флегматично сприймати невдоволені цяцькання і заляпаний кашею-соком-сумішшю одяг, але у мене виходить”.

10.

“Тепер, після двох дітей, я можу з упевненістю сказати, що дитині абсолютно байдуже, в що вона одягнена, головне, щоб була сухою”.

 

11.

“Взагалі у мене в голові багато картинок з життя, які можна перенести на папір. Але ось тільки чи варто себе так дискредитувати? Я, до речі, вже двічі зафарбовувала малюнки на шпалерах білою фарбою. Скажіть, будь ласка, що я не одна така #горемама і я намалюю щось іще”.

А так художниця і її малюки виглядають в житті

У портфоліо Марії є і інші цікаві роботи

Пара року

Улюблена такса

Собачка, дивлячись на котру неможливо сумувати

За матеріалами