Вчені визначили, що татусі уважніше ставляться до доньок

Татусі — найважливіші люди у світі, поряд з матусями. Вони дбають про своїх дітей, виховують їх, і, як виявилося, уважніше ставляться до дочок.

Ми в Тутка хочемо детальніше це пояснити та як воно впливає на майбутнє життя дитини. Заручимося даними одного наукового дослідження.

У ньому взяло участь 52 татусів 1-2 річних хлопчиків та дівчаток. Вчені спостерігали, як батьки співдіють зі своїми дітьми та проводили МРТ-сканування головного мозку учасників експерименту. І визначили, що стать дитини відіграє дуже велику роль в тому, як до неї ставиться тато.

Проводити час із татом

Найперше було зауважено, що з доньками татусі частіше, аніж із синами, співали та присвистували, з хлопчиками ж натомість грали в жорстокіші ігри, війну, стрілялки тощо. Завдяки таким видам активності хлопчики потім користуються більшою популярністю в дівчат.

Відповідь тата на емоції

Тато дуже впливає на позитивний настрій донечки, з сином — зберігає спокійний емоційний стан. Татусям подобається викликати в доньок приємні почуття.

Батьківська мова

Татусі по-різному розмовляють з дітьми: з синами — владним, впевненим тоном, з дівчатками — ніжно та з емоціями.

Татова увага

Татусі пильніше ставляться до дівчаток, до їх почуттів, вони чутливіші до суму чи поганого настрою своїх доньок. Завдяки цьому дівчата розвивають емпатію, хлопчики ж можуть закритися для прояву почуттів.

І головне — любов

Фото: pexels.com

Такі, на перший погляд, несуттєві речі, дуже сильно впливають на майбутнє життя дитини. Звичайно, у кожного з батьків — свої методи виховання дитини, однак, попри стать та вік, найважливіше — любов.

Як гадаєте, стать дитини впливає на її стосунки з батьками? Чи найважливішими моментами виховання є турбота й любов?