Всі аплодують новій обкладинці National Geographic, але справжній шок всередині на сторінках журналу

National Geographic розпочав інформаційну та висвітлювальну кампанію, що шокує, під назвою Planet or Plastic?  (Планета чи Пластик?) і це те, що ми всі повинні побачити і засвоїти.

Багато хто з нас усвідомлює, що у нашому середовищі є надто багато пластику. Ми всі відчуваємо себе дещо винними, коли кидаємо ще одну одноразову пластикову упаковку прямо в смітник, розуміючи, що ми сприяємо проблемі, яка є надто великою для нас, щоб по-справжньому зрозуміти. Але що було б, якби ми зіткнулися з жахливими наслідками нашої пластичної залежності?

Цікаве
Loading...

Це є однією з цілей кампанії журналу, оскільки вони прагнуть змінити спосіб використання пластику споживачами. Якщо споживачі та інші однодумні організації зможуть працювати разом, щоб досягти змін у мисленні на фундаментальному рівні, корпорації можуть відреагувати на громадську думку та зменшити кількість пластику, яку вони використовують у своїх продуктах. Сам журнал показує добрий приклад – висилає свої видання обгорнені в папір замість пластику. Тому що кожна позитивна зміна, незалежно від того, наскільки мізерною вона може здаватися, допомагає на певному рівні. А ви наважитесь взяти участь?

Ці потужні та сердечні знімки яскраво демонструють збиток, який щорічно приносить 9 мільйонів тонн пластикових відходів для нашого середовища та дикої природи.

“Кожного дня наші дослідники і фотографи наочно свідчать про руйнівний вплив одноразового пластику на наші океани, і ситуація стає дедалі важливішою”, – сказав Гері Енн Кналл, генеральний директор National Geographic Partners.

У новому випуску National Geographic з’явиться кампанія про пластичні відходи

Багато хто з нас усвідомлює, що у нашому середовищі є надто багато пластику

“Фотограф звільнив цього лелеку від поліетиленового мішка на смітнику в Іспанії. Один мішок може вбити неодноразово: Туші розпадаються, але пластик зберігається і може знову задушити когось”.

Ми всі відчуваємо себе трохи винними, кидаючи пластик прямо в смітник, знаючи, що ми сприяємо проблемі, яка є занадто великою для нас, щоб по-справжньому зрозуміти

“Під мостом річки Буриганга в Бангладеші сім’я знімає етикетки з пластикових пляшок, сортуючи зелені і  прозорі, щоб продати продавцю брухту. Їм вдається заробити на такому приблизно 100 доларів на місяць”.

Чи хотіли ви б зіткнутися з жахливими наслідками нашої пластичної залежності?

“Найбільшим ринком пластмас сьогодні є пакувальні матеріали. Зараз це сміття складає майже половину всіх пластичних відходів, що утворюються в усьому світі, більшість із них ніколи не переробляються та не спалюються”.

 

“Стара пластмасова риболовна сітка врізається в черепаху в Середземному морі в Іспанії. Черепаха може розтягнути шию над водою, щоб дихати, але померла б, якщо фотограф не звільнив її”.

 

“Щоб рухатися течіями, морські коники чіпляються за дрейфуючі водорості  або інше природне сміття. У забруднених водах індонезійського острова Сумбава цей морський коник був закріплений на пластмасовому ватному тампоні – “Я б хотів, щоб цього фото не існувало”, – каже фотограф Джастін Хофман.

“Деякі тварини зараз живуть у світі пластмас, як ці гієни (Ефіопія)”.

 

“У всьому світі щохвилі реалізується майже мільйон пластикових пляшок з напоями”

 

“До 2050 року практично кожен вид морських птахів на планеті буде їсти пластик”

 

 

“Кольорові стружки пластмаси зібрані, промиті та посортовані вручну на берегах Буриканги. Близько 120 000 людей працюють в неформальній промисловості у Джаку та навколо нього, де 18 млн жителів виробляють близько 11 000 тонн відходів на день”.

 

Китай – найбільший виробник пластмаси, на його частку припадає понад чверть світової продукції, більша частина якої експортується у світ

За матеріалами boredpanda.com

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close