“Азовсталь” став прихистком для понад 600 поранених, – слова поліцейського із заводу

На маріупольському заводі “Азовсталь” перебуває до 600 поранених бійців, з них і важкі. Ми всі розуміємо, що в поганих умовах, без достатньої кількості їжі та медикаментів.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомив співробітник ГУ поліції у Донецькій області з позивним “Поліція”.

Тутка подає пряму мову поліціянта: “Щодо поранених – дуже погана ситуація. Їх приблизно 600 людей. Умови просто жахливі. Бачили ви, напевно, фотографії у соцмережах. Чесно кажучи, не можна передати ту гнітючу обстановку, яка є в шпиталі… Ми періодично збираємо воду технічну, яка є по заводу, і пальне і приносимо у госпіталь.

Як описати саму ситуацію? Грубо кажучи – величезний спортзал, кілька десятків ліжок двоярусних, решта – просто на підлозі: речі, уніформа заводу, на який один до одного лежать бійці без кінцівок – у кого руки, у кого ноги немає, у кого – просто поранення. Повна антисанітарія: уже потеплішало – мухи, звуки болю, запах жахливий”.

 

За словами чоловіка, медичні умови в закладі просто жахливі: медінструментів критично бракує, а операційна – це простий стіл біля стіни. Він додав, що 14 травня там оперували бійця без анестезії – він просто “затиснув пасок зубами, щоб не кричати від болю”.

“Поліція” додає, що їжі та води на заводі дуже бракує, і поранені просто гинуть без належної медичної допомоги.

Джерело