П’яні окупанти злякалися українських військових та полишили свою техніку. І втекли

Бунти в російській армії стають все масовішими – росіяни не хочуть воювати. Воно й не дивно: українську волю до свободи не зламати. Які настрої зараз панують всередині війська рф, – далі в матеріалі Тутка.

Нещодавно в мережі стало відомо про кримінальне провадження, яке прокуратура оренбурзької області порушила проти групи військовослужбовців 10801 військової частини. Їх звинувачують у недбалості.

Як з’ясувалося, справа стосувалася групи п’яних окупантів, які, перелякані, полишили техніку біля позицій українських ЗСУ та втекли. Нетверезі росіяни добряче напідпитку помилково передислокувалися до позицій наших воїнів. Усвідомивши помилку, вони просто втекли та залишили напризволяще боєприпаси та три одиниці техніки. За вчинений злочин кримінальним кодексом РФ передбачається арешт до 6 місяців, штраф від 200 до 500 тисяч рублів або до 2 років виправних робіт.

За даними каналу новин 24, ця військова частина знаходиться у місті Кизил республіки Тува. Ми неодноразово одержували дані про загибель солдатів саме з цього, “маленького та найбільш депресивного регіону”, яким, до речі, керує міністр оборони РФ Сергій шойгу.

Тимчасом, у російські армії набувають масового характеру бунти, бо окупанти бояться йти у пряме зіткнення з нашими захисниками. Про це інформує Служба безпеки України.

Цікаво зазначити, що російська агресія спрямована і проти своїх же воєнних. На приборкання непокірних Москва скеровує до України досвідчених карателів, відомих своєю жорстокістю, які пройшли пекло Сирії, як от генерала Мурадова. “Такі керівники організовують масові покарання, але солдати все одно відмовляються наступати у найгарячіших точках””, – зазначає Служба безпеки України.

Джерело